Jak się ubrać na sylwestra?

Co prawda do Nowego Roku zostało jeszcze mnóstwo czasu, ale to nie oznacza, że nie możesz już teraz pomyśleć o swojej przyszłej sylwestrowej stylizacji. Ona musi być przecież perfekcyjna. A jeśli wybierasz się na imprezę sylwestrową z nowym partnerem bądź chłopakiem, co do którego masz większe zamiary, powinnaś koniecznie założyć na siebie coś takiego, na co nikt nie pozostanie obojętny. Sukienki sylwestrowe potrafią wywrzeć gigantyczne wrażenie. Na pewno wybierzesz spośród nich taką kreację, która nie dość, że będzie efektowna i zjawiskowa, to jeszcze do tego korzystnie wpłynie na twoją figurę i sprawi, że wydasz się smuklejsza, zgrabniejsza bądź bardziej seksowna za sprawą kobiecych obłych kształtów.

W sukience sylwestrowej nie ma miejsca na nudę. Coś w niej musi się dziać. Nie przesadzaj jednak też w drugą stronę. Jeżeli decydujesz się na nietypowy krój sukienki – np. ten asymetryczny z jednym dłuższym, a jednym krótszym rękawem – postaw na prosty kolor, który to wszystko nieco uspokoi i ujarzmi. Zasada działa też w drugą stronę. Bardzo prosta, przylegająca do ciała sukienka z długim rękawkiem także może wyglądać znakomicie i idealnie odnaleźć się na imprezie sylwestrowej, jeżeli tylko będzie mieć nietypowy kolor – np. złoty bądź srebrny. Postaw na taki jeden mocny akcent i postaraj się go wyróżnić. Uważaj też na resztę dodatków. Sukienki na sylwestra zazwyczaj wymagają bowiem spokojnego tła.

Idąc na bal bądź imprezę do jakiejś lepszej restauracji czy klubu, nie powinnaś aż tak bardzo przesadzać ze swoim wyglądem, by nie zaprezentować się tandetnie czy wręcz wulgarnie. Jeżeli zdecydowałaś się na naprawdę szaloną i totalnie odjazdową sukienkę, którą widać już z daleka, powinnaś dobrać do niej proste i spokojne dodatki. Wybierz klasyczną czarną kopertówkę i szpilki w kolorze nude (cielistym). Uważaj też na zbyt mocny makijaż, który wbrew pozorom nie musi wyglądać dobrze. Tak jak i w przypadku sukienki, w makijażu też możesz zdecydować się na jeden mocniejszy akcent. Podkreślając usta czerwoną szminką, wybierz lekki makijaż oka. Jeżeli natomiast mocniej akcentujesz powiekę, wargi posmaruj zwykłą pomadką lub błyszczykiem.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *