Hotel Włoski, który podaruje Ci odrobinę luksusu w pięknej okolicy

Nawet podczas kilkudniowego wyjazdu warto zatrzymać się w miejscu, które wie, w jaki sposób zadbać o swojego gościa i sprawić żeby poczuł się dobrze podczas swojego pobytu. Hotel Włoski w Poznaniu ma w swojej ofercie szeroką gamę pokoi, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego gościa. Hotel oferuje również pyszne i zdrowe śniadania oraz idealną lokalizację, szczególnie dla gości biznesowych. Pobyt umila również wykwalifikowana obsługa, która zawsze służy pomocą i uśmiechem w każdej sytuacji.

Idealna lokalizacja

Hotel Włoski mieści się w samym centrum Poznania, jednego z najpiękniejszych miast w Polsce. Hotel ma wspaniałą lokalizację, znajduje się w bardzo bliskiej odległości od najważniejszych punktów Poznania. Do samego centrum można dojść w kilka minut i od razu podziwiać piękną architekturę miasta. Hotel położony jest na Placu Andersa, czyli w miejscu, w którym mieszczą się najwyższe budynki w Poznaniu oraz najważniejsze instytucje biznesowe.

Bogata oferta pokoi

Hotel Włoski to hotel butikowy, który w swojej ofercie ma kilka rodzajów pokoi. Pokój Delux to pokój o wyjątkowym i nowoczesnym wystroju, który został wyposażony tak, aby spełniał oczekiwania wszystkich gości. Znajdują się tam przybory toaletowe, zestaw do herbaty i kawy, ładowarki do telefonów, kontakty USB. Drugi typ pokoju to pokój VIP Superior, który wyposażony został w 60 calowy telewizor, meble z naturalnego drewna, które dodają wnętrzu niesamowitego charakteru oraz bardzo duże i wygodne łóżko. Każdy z pokoi został bardzo dobrze wyposażony, nadaje się idealnie dla gości, którzy odwiedzają Poznać w sprawach zawodowych, jak i dla osób, które zaplanowały krótki i prywatny pobyt w mieście. Wystrój każdego pokoju jest zaprojektowany ze smakiem, nie jest przytłaczający. Wnętrza są przestronne i nowoczesne, co umili pobyt w Hotelu Włoskim.

Pyszne śniadania

Hotel Włoski oferuje również smaczne śniadania, które uwzględniają również różnego rodzaju diety. Podczas śniadania można skorzystać z dużego wyboru produktów bezglutenowych oraz produktów, które nie zawierają laktozy. Oprócz tego, kuchnia hotelowa serwuje również pyszne desery, ciepłe i zimne posiłki oraz ciasta. Na gości hotelu czeka również świeży chleb, który jest codziennie wypiekany przez szefa kuchni. Pyszne posiłki sprawią, że goście hotelu nie wyjdą z niego głodni. Codziennie do kuchni dostarczane są produkty najwyższej jakości oraz przepyszne i świeże owoce i warzywa, dzięki czemu kuchnia serwuje zdrowe i smaczne dania.

Sprawdź: hotel Poznań centrum.

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *