Cypr-Inwest Inwestuj w atrakcyjne nieruchomości!

Szukasz pomysłu na to, by zwiększyć swój majątek? Nie wiesz, jakie inwestycje brać pod uwagę? Koniecznie pomyśl o inwestycji w atrakcyjne nieruchomości z Cypr-Inwest! Brzmi ciekawie? W takim razie koniecznie zapoznaj się ze szczegółami oferty!

Dlaczego powinieneś postawić na inwestycje w nieruchomości z Cypr-Inwest?

Przede wszystkim warto zacząć od tego, że Cypr-Inwest to profesjonalna firma, która może poszczycić się nie tylko stażem na rynku, ale również doświadczeniem w nieruchomościach Cypru.  Inwestuje w najbardziej rentowne lokalizacje, buduje, sprzedaje i zarządza luksusowymi apartamentami, a przy tym od wielu lat dzieli się wypracowanymi zyskami z szerokim gronem inwestorów.

To sprawia, że współpraca z Cypr-Inwest nie wiążę się z żadnym ryzykiem. Nie sposób również pominąć tego, że od inwestorów nie jest wymagane doświadczenie, czy specjalistyczna wiedza. Firma zapewnia swoje wsparcie na każdym etapie procesu inwestycyjnego, który kończy się oficjalnym wpisaniem na listę udziałowców spółki CyprusInvest.

Do kogo skierowana jest oferta Cypr-Inwest?

 Cypr-Inwest wychodzi ze swoją ofertą do inwestorów, którzy chcą postawić na pewny zysk dzięki niebywałym urokom Cypru. To państwo położone na wyspie, które wzbudza zainteresowanie nie tylko wśród Polaków, ale również mieszkańców innych krajów i daje szansę na czerpanie zysków w bardzo prosty sposób.

Udziałowcem może zostać praktycznie każdy, bo minimalna kwoty wejścia to zaledwie 5. 000 złotych. Tym samym na współpracę z Cypr-Inwest mogą zdecydować się nie tylko osoby prowadzące własne firmy, ale także prywatni inwestorzy, którzy szukają pewnego sposobu na zwiększenie swojego majątku.

Na czym polegają inwestycje w nieruchomości z Cypr-Inwest?

 Cypr-Inwest stawia na inwestycje w atrakcyjne nieruchomości na Cyprze. Udziałowcem realizowanych projektów może stać się naprawdę każdy, bo minimalna kwota wejścia to 5.000 złotych. Oczywiście można zdecydować się na jeszcze większą inwestycję i wszystko tak naprawdę zależy od możliwości finansowych, czy po prostu chęci każdego inwestora. Warto jednak zauważyć, że w modelu Cypr-Inwest każdy inwestor staje się współwłaścicielem nieruchomości, co zapewnia bezpieczeństwo.

Jakby tego było mało, to co miesiąc inwestorzy czerpią też korzyści z nieruchomości. W dużej mierze to zasługa doskonałej lokalizacji apartamentów Cypr-Inwest, ponieważ cieszą cię pełnym obłożeniem i to przez cały rok. Inwestorzy zyskują na wzroście wartości oraz na wynajmie 10,6% w skali roku, który wypłacany jest co miesiąc na konto i to bez podejmowania dodatkowych działań.

Opieką i koordynacją procesów najmu zajmuje się doświadczony zespół Cypr-Inwest, co stanowi ciekawą alternatywę dla wielu innych inwestycji, ponieważ możemy skupić się na swojej pracy, czy realizacji innych celów. Jednak to nie wszystko, ponieważ inwestorzy mogą też korzystać z przysługujących pobytów właścicielskich bezpłatnych do 14 dni. Długość pobytu uzależniona jest od wybranego pakiety i wysokości wkładu.

Przy minimalnym progu wejścia w inwestycję (5. 000 zł) można liczyć na dostęp do apartamentu na weekend raz na 12 miesięcy, zaś przy inwestycji rzędu 20-40.000 zł na bezpłatny apartament raz w roku i to przez 10 dni. Zainteresowała Cię ta oferta? W takim razie nie czekaj, tylko dowiedz się, na czym polega Crowdfunding Inwestycyjny! http://cyprinvest.com/ i koniecznie podejmij kontakt z Cypr-Inwest!

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *