Film ze ślubu – czy warto?

Wiele osób ma przeświadczenie, że nagrywanie jednego z najważniejszych dni w życiu jest już przeżytkiem i nie warto w ogóle wydawać pieniędzy. Nowoczesne filmy ślubne dzisiejszych czasów kręcone są bardzo dynamicznie w bardzo dobrej jakości do tego dochodzi odpowiedni montaż pasujący nowożeńcom i mamy pamiątkę na całe życie. Jeśli dalej to za mało i chcesz znać więcej powodów dlaczego warto mieć film ślubny to czytaj dalej!

EMOCJE, KTÓRE SĄ PAMIĄTKĄ NA DŁUGIE LATA!

Nic bardziej nie uchwyci emocji na ślubie lub też weselu, niż film. Zakładanie obrączki, wypowiedzenie słynnego „tak” są to chwilami których pod wpływem stresu nie pamięta się tak dobrze.

Wzruszeni rodzicie, którzy nie mogą zatamować łez wzruszenia jest czymś co warto zapamiętać. Duża część nowożeńców, jak i oczywiście znajomych lub członków rodziny, oglądając film ślubny po raz kolejny przeżywają dokładnie to samoistny „rollercoaster” emocjonalny.

ZOBACZ TO PONOWNIE!

Przytłaczająca ilość rzeczy podczas ślubu sprawia, że „umyka” naprawdę dużo. Film ślubny pokazuje jak pan młody po raz pierwszy ubiera garnitur lub też panna młoda przygotowuje się do całej uroczystości.

Warto pamiętać takie rzeczy i powracać do nich na przykład podczas kolejnej rocznicy, czy też pokazać właśnie emocje swoim dzieciom w przyszłości. Kamera rejestruje dosłownie każdą rzecz, której nowożeńcy nie będą mogli zobaczyć, czyli grający zespół muzyczny, czy bliskich tańczących na parkiecie.

NOWOCZESNE FILMY ŚLUBNE

Najwyższa jakość, wręcz porównywalna do filmów w kinach. Wizja całości wcześniej uzgodniona z operatorem dodatkowo do wszystkie dochodzi montaż i wszystko tworzy naprawdę produkcje godną zainwestowania każdych pieniędzy.

Udostępnianie nagrania też jest dużo łatwiejsze, często jesto płyta CD lub dedykowany pendrive, szczególnie będzie to ciekawe rozwiązanie dla osób, które z różnych przyczyn nie mogły pojawić się na weselu, czy też ślubie. Trzeba pamiętać, że nie są to już lata 90. i rynek zmienił się o 180 stopni.

INNA PERSPEKTYWA

Filmowanie z drona całego lokalu, przejazd samochodem z mszy do sali weselnej są to „smaczki”, gdzie po prostu możemy ujrzeć z całkowicie innego punktu widzenia. Pary zazwyczaj nie zgadzają się na wideofilmowanie wesel, jak i ślubu, ponieważ nie chcą dokładać sobie stresu.

Jednak i tak jest to stresująca chwila, więc kamery nie będą już przeszkadzać po jakimś czasie, wystarczy się przyzwyczaić. Pamiątka na całe życie oraz „zapisanie” emocji rekompensuje wszystkie niedogodności.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *