Gdzie dokonać zakupu biletów na mistrzostwa Europy 2024?

Mistrzostwa Europy które zostaną rozegrane na murawach naszych zachodnich sąsiadów zapowiadają się niezwykle pasjonująco zważywszy na fakt że Biało- Czerwoni mają wielkie szanse by uzyskać przepustkę na ten turniej. Fani piłkarscy już teraz zastanawiają się w jaki sposób zdobyć bilety na ten prestiżowy turniej.

Dlaczego warto zdobyć bilety na mistrzostwa Europy? 

Niemcy to potęga która od chwili zdobycia po raz pierwszy mistrzostwa świata w 1954r. jedynie rozwija swój potencjał. Reprezentacja RFN choć w ostatnim czasie średnio radziła sobie w mistrzostwach świata jak też Europy zaliczana jest do najlepszych na świecie, choć nie wiadomo jak wypadnie drużyna to jednego można być pewnym że turniej pod względem logistycznym stał będzie na najwyższym światowym poziomie.

Spotkania turnieju który będzie miał otwarcie 14 czerwca 2024r. to:

  • Stadion Olimpijski w Berlinie;
  • Allianz Arena w Monachium;
  • Signal Iduna Park w Dortmundzie;
  • Veltins- Arena w Gelsenkirchen;
  • Mercedes- Benz Arena w Stuttgarcie;
  • Volksparkstadion w Hamburgu;
  • Merkur- Spiel Arena w Düsseldorfie;
  • RheinEnergie Stadion w Kolonii;
  • RedBull Arena w Lipsku;
  • Commerzbank-Arena we Frankfurcie nad Menem;

Reprezentacja Polski ma wielkie szanse by znaleźć się na mistrzostwach Europy gdyż grupa eliminacyjna do tego turnieju wydaje się w opinii ekspertów piłkarskich niezwykle prosta. Polska w ramach eliminacji zmierzy się z Czechami, Albanią, Wyspami Owczymi oraz z drużyną Mołdawii. Nasi południowi sąsiedzi wydają się być najgroźniejszym przeciwnikiem jednak to Polacy górują nad Czechami jeśli chodzi o klasę piłkarską, liderem kadry jest gwiazdor FC Barcelony Robert Lewandowski podczas gdy u Czechów za strzelanie bramek odpowiada głównie Patrick Schick który miewa przebłyski w barwach klubowych Bayeru Leverkusen. Albańczycy wydają się być już zdecydowanie słabsi, liderem kadry jest u nich Armando Broja zawodnik Chelsea Londyn który nie mieszcząc się w kadrze The Blues jest rzucany po wypożyczeniach m.in. do Vitesse Arnhem oraz Southampton. Polscy kibice są przekonani że Orły wywalczą awans na turniej jednak liczą także na to iż drużyna Fernando Santosa mistrza Europy z 2016 roku zacznie w końcu grać przyjemną dla oka piłkę nożną.

W jaki sposób nabyć bilety na mistrzostwa Europy 2024? Co warto wiedzieć o całej procedurze?

Włodarze światowej piłki przyznali organizację turnieju Niemcom, dla Polski jest to dobra informacja gdyż zamiast do Stambułu, Turcy również starali się o te mistrzostwa, polscy kibice będą mogli wybrać się m.in. do stolicy Niemiec oddalonej od granicy o 90 km. W 2006 r. kiedy Niemcy organizowali mundial chęć kupna biletów zadeklarowało 300000 Polaków, teraz może być jeszcze lepiej gdyż poziom życia wzrasta zaś polska kadra jest o wiele mocniejsza niż za czasów Pawła Janasa.

Należy wiedzieć że bilety na euro 2024 można zakupić poprzez https://tixarea.com. Kibice piłki nożnej już teraz mogą składać zamówienia na bilety, wystarczy wejść na stronę i skontaktować się drogą mailową. Platforma jest zaufana, godna zaufania i odnajdą się na niej nie tylko fani piłki nożnej gdyż można poprzez nią dokonywać sprzedaży oraz odsprzedaży biletów także na wydarzenia muzyczne i rozrywkowe. Zespół tworzący platformę ma wieloletnie doświadczenie i zawsze stoi na wysokości zadania by jakość świadczonych usług stała na najwyższym poziomie. Z pewnością zadowoleni będą także fani zespołu Metallica gdyż poprzez stronę można zamawiać bilety na koncert zespołu który odbędzie się na stołecznej PGE Arenie, nie zawiodą się także fani F1 chcący obejrzeć na żywo zmagania najlepszych kierowców świata. Twórcy platformy oferują wielkie spektrum możliwości oraz potrzebną pomoc oraz wsparcie na każdym etapie dokonywania transakcji.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *