Gdzie zanocować w Poznaniu?

Poznań, jako stolica Wielkopolski, to jedno z najpiękniejszych miast. Każdego roku przyciąga to miasto niezliczoną ilość turystów, jak również osób, jakie przybywają tutaj w celach biznesowych. Nic więc dziwnego, że baza hotelowa w tym mieście jest tak dobrze rozwinięta. To właśnie w tej bazie można znaleźć niesamowity Włoski Hotel, który zachęca do poznania swojej oferty.

Miejsca nie tylko dla VIPów

Co przychodzi na myśl, patrząc na dumną fasadę Hotelu Włoskiego? Elegancja, luksus, estetyka, wygoda – godna największych gwiazd VIP. Tylko że jest to miejsce dostępne dla wszystkich – nie tylko dla gwiazd światowego formatu. Hotel istnieje już od wielu lat, dbając o wygodę i komfort wszystkich osób, jakie szukają małej, butikowej placówki, gdzie dostępne jest wszystko, czego może oczekiwać nawet najbardziej wymagający gość.

Miejsca noclegowe

W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na pokoje, jakie oferowane są w dwóch typach. Pierwszy rodzaj, to pokoje de luxe, gdzie nie brakuje niczego – włączając w to łazienkę prywatną, która przynależy do pokoju. Na wyposażeniu znajduje się zestaw do przygotowania kawy i herbaty,kontakty USB, ładowarka do telefonu. Goście otrzymują również na dzień dobry zestaw najlepszych kosmetyków w łazience, a także bardzo wygodne pantofle. Drugi typ pokoju VIP Superior to coś, dla najbardziej wymagających osób, gdzie znaleźć można nowoczesne wyposażenie, łącznie z 60 calowym monitorem. Każdy pokój tego typu ma indywidualny charakter, dzięki czemu goście czują się jeszcze bardziej wyjątkowo. Są one doskonale wyposażone, także gościom, podczas odpoczynku na miejscu, nie powinno zabraknąć niczego.

Restauracja w hotelu

Skoro w Hotelu Włoskim znajduje się restauracja, to warto i jej poświęcić chwilę. Po to, aby mieć pewność, że zjeść tu można naprawdę wyborne dania, które zasmakują wszystkim smakoszom. A to wszystko dlatego, że posiłki tworzone są tu przez najlepszych kucharzy, którzy w gotowanie wkładają całe swoje serce. Dzień rozpocząć można od iście królewskiego śniadania, które jest w stanie dać energię każdemu – nawet najbardziej zabieganym osobom, czy też turystom, którzy planują poznać atrakcje stolicy Wielkopolski. Na śniadaniu znaleźć można wiele produktów, w tym nawet chleb wypiekany własnoręcznie dlatego, aby każdy gość mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Powiedzenie, że śniadania w tym hotelu są iście królewskie, wcale nie jest błędem.

Warto naprawdę przyjechać w gościnę do tego niezwykłego hotelu, znajdującego się w Poznaniu: hotel Poznań.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *